top of page
Zoeken

DE 'CUDDLY CERAMICS' ZOMEREN AAN ZEE

Oostende, België — Na een succesvolle presentatie in Mechelen verhuist de Mechelse kunstenares Sigrid Nauwelaerts haar opvallende keramische sculpturen voor het eerst naar de Belgische kust.



Van 1 mei tot en met 25 juni 2026 presenteert zij keramische vissen in de voormalige viswinkel Antoine (Dwarsstraat 6, Oostende). 

Keramische vissen krijgen er een verrassend passende habitat: tussen schelpen, kustcuriosa en een etalage die knipoogt naar de historische souvenir- en curiosawinkel waarin de jonge James Ensor opgroeide.


Na de kijkvitrine in de Dwarsstraat 6 waar alleen kijkgelegenheid is vanop de straat, verhuist de volledige collectie — inclusief paarden, vogels en mensachtige figuren — in juli 2026 naar de James Ensor Gaanderij in Oostende.


Daar wordt het werk in een galeriecontext gepresenteerd, met ruimte voor ontmoeting en interactie. 


📍 Viswinkel Antoine

Dwarsstraat 6, Oostende van 1 mei – 25 juni 2026


📍 pop-up djø gallery@sea

James Ensor Gaanderij 40B (via Vlaanderenstraat), Oostende van 1 juli – 31juli 2026


 
 
 

Opmerkingen


djø - Battelsesteenweg 309 - (BE) 2800 Mechelen - message@djeu.be

© djø 2019

bottom of page